• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  До співробітництва з корпорацією FamilySearch International (США) долучилися держархіви Чернівецької та Чернігівської областей
  Опубліковано 11 травня 2021 року о 16:57

  11 травня 2021 року в приміщенні Держдавної архівної служби України за участі Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова та заступника Голови Лариси Левченко відбулося підписання договорів про співробітництво з корпорацією FamilySearch International (США) держархівів Чернівецької та Чернігівської областей, які відповідно підписали директори цих архівів Микола Рубанець та Раїса Воробей. Корпорацію представляв офіційний представник FamilySearch в Україні Олександр Січкаренко.

  Від сьогодні участь у проєкті з оцифрування документів Національного архівного фонду України, що містять інформацію генеалогічного характеру, братимуть сім державних обласних архівів, а саме, держархіви Кіровоградської, Київської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Чернівецької, Чернігівської областей. Результатом такої співпраці стане рівний доступ всіх користувачів до інформації та ресурсів державних архівів.

  Організаційний супровід підписання забезпечено працівниками управління комунікацій Укрдержархіву.

  Довідково: 2 червня 2020 року Голова Укрдержархіву Анатолій Хромов підписав Меморандум про співробітництво між Державною архівною службою України та корпорацією FamilySearch International (США), метою якого є оцифрування документів Національного архівного фонду України генеалогічного характеру та створення фонду користування на такі документи.