• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  До уваги представників громадськості та експертів

  Наказ Державної архівної служби України від 20.12.2021 № 161 “Про проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Державної архівної служби України

  Обговорення проекту Антикорупційної програми Укрдержархіву на 2022-2024 роки
  Державна архівна служба України запрошує представників громадськості та експертів до обговорення проекту Антикорупційної програми Укрдержархіву на 2022-2024 роки.
  Письмові зауваження та пропозиції до проекту Антикорупційної програми, а також кандидатури учасників просимо надавати на електронну адресу: [email protected] , у термін до 29 грудня 2021 року.

  Контактна особа:
  Іванюк Наталія Володимирівна – Головний спеціаліст сектору правового забезпечення (Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції)
  E-mail: [email protected]


  На виконання статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», відповідно до Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.12.2016 № 126, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 28.12.2016 №1718/29848, Державною архівною службою України розпочато процес проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Укрдержархіву з метою підготовки Антикорупційної програми.
  Антикорупційна програма Державної архівної служби України на 2019-2021 роки, затверджена наказом Укрдержархіву від 23.05.2019 р. (із змінами) та погоджена Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 19.04.2019 р. № 1098 «Про погодження антикорупційної програми Державної архівної служби України на 2019-2021 роки».
  Якщо ви працюєте у сфері діяльності органу (займаєтеся експертною діяльністю, проводите дослідження тощо), у разі наявності інформації для ідентифікації (виявлення) корупційних ризиків у нормативно-правових актах та організаційно-управлінській діяльності при цьому у вас є пропозиції як це можна виправити – направляйте власні обґрунтовані пропозиції до Уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Укрдержархіву.
  Звертаємо увагу – йдеться не про випадки корупційних чи пов’язаних з корупцією правопорушень, а про чинники та ризики, тобто те, що, як правило, передує чи призводить (може призводити) до вчинення посадовими особами органу влади таких правопорушень!
  Крім того, визначальним фактором врахування пропозицій є зазначення у них чинників корупційного ризику у діяльності/бездіяльності посадових осіб органу влади та спрямованість запропонованих механізмів на ліквідацію або мінімізацію умов (причин) виникнення корупційних ризиків.

  Контактна особа:
  Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції
  Головний спеціаліст сектору правового забезпечення Державної архівної служби України
  Іванюк Наталія Володимирівна
  E-mail: [email protected]
  адреса: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 24


  Анкета для визначення напрямів роботи Укрдержархіву, для яких необхідно провести оцінку корупційних ризиків