• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Журнал ‘‘Архіви України’’ пропонує свої шпальти авторам оригінальних статей, знаним науковцям і новій генерації дослідників
  Опубліковано 18 грудня 2019 року о 12:34

  Патріарх архівної періодики – науково-практичний журнал ‘‘Архіви України’’, формуючи тематичний план друкованого видання на 2020 рік, запрошує потенційних авторів долучитися до цього процесу.
  У пропозиціях необхідно передбачити підготовку теоретичних статей, оглядів джерел, публікацій архівних документів, матеріалів з питань надання архівних електронних послуг, упровадження інформаційно-телекомунікаційних технологій у практику роботи архівних установ, оцифрування документів Національного архівного фонду та довідкового апарату до них, створення фонду користування, обміну досвідом, у тому числі на міжнародному рівні тощо. До уваги необхідно взяти ювілейні і пам’ятні дати, що відзначатимуться у 2020 році.
  При цьому потрібно вказати робочі назви статей, прізвище, ім’я та по батькові автора (авторів), контактні телефони, електронні адреси та терміни надходження матеріалів.
  Пропозиції надсилати на електронну адресу v.yanishevsky@arch.gov.ua. Контактна особа: Володимир Янішевський (тел. 044-273-29-19).
  Чекаємо нових ідей!