• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Журнал «Архіви України» тепер доступний онлайн!
  Опубліковано 12 березня 2021 року о 19:00

  12 березня в ІА Укрінформ відбулася презентація оцифрованої електронної версії журналу «Архіви України».

  Відкриваючи захід Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов зазначив, що минулого року ми лише говорили про можливість оцифрувати журнал «Архіви України», а вже сьогодні, разом із командою, можемо вам представити онлайн-доступ до повного зібрання науково-практичного журналу «Архіви України».

  Завдяки спільній роботі в онлайн-доступі розміщено 356 випусків журналу «Архіви України», які налічують 27 100 сторінок.

  Журнал «Архіви України» – не лише вузькофаховий, але й, водночас, наукове видання високого рівня. Завдяки оцифруванню, повним паперовим комплексом видання «Архіви України», що зберігається лише в Державній науковій архівній бібліотеці, м. Київ тепер зможуть скористатися чимало фахівців, істориків, архівістів та молодих спеціалістів архівної справи.

  У ході презентації учасники заходу розповіли про історію створення журналу «Архіви України», згадали головних редакторів різних часів цього видання та наголосили на його значенні для української та міжнародної спільноти, а також, презентували роботу сайту.

  Нинішній головний редактор науково-практичного журналу «Архіви України» Марина Палієнко назвала знаковою подією проєкт оцифрування, оскільки він засвідчує відкритість та інноваційність українських архівів. Адже, у вільному доступі тепер буде повний комплекс опублікованих матеріалів журналу «Архіви України».

  Сайт журналу «Архіви України»

  Запис прямого ефіру  презентації онлайн-доступу до цифрових копій журналу «Архіви України» за участі Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова.