• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Запрошуємо до участі у програмі Українського культурного фонду «Культура в часи кризи: інституційна підтримка»
  Опубліковано 4 серпня 2020 року о 11:00

  Український культурний фонд, створений з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, впроваджує нові механізми конкурсної державної фінансової підтримки ініціативам у сфері культури, у тому числі спрямованих на забезпечення збереження культурної спадщини українського народу.

  Цього року Український культурний фонд оголосив конкурс на участь у програмі «Культура в часи кризи: інституційна підтримка», в рамках якої підтримка надаватиметься за 9 лотами у відповідних секторах культурно креативних індустрій, серед яких Лот-6 «Культурна спадщина».

  Програма сприятиме стабільному розвитку культурних та креативних індустрій, що зазнали впливу внаслідок дії карантинних обмежень в часи пандемії та підвищенню конкурентоспроможності культурних інституцій всіх форм власності.
  Державна архівна служба України запрошує державні архіви взяти участь у конкурсі та подати заявки до участі у грантовій програмі.