• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Засідання Генеральної асамблеї Міжнародної ради архівів
  Опубліковано 16 листопада 2020 року о 17:00

  16 листопада 2020 року у режимі відеоконференції із застосуванням Zoom проходила Генеральна асамблея Міжнародної ради архівів, у якій за дорученням Голови Державної архівної служби України взяла участь Лариса Левченко, заступник Голови Укрдержархіву.

  Відкриваючи засідання, Генеральний секретар Міжнародної ради архівів Девід Фрікер, привітав  редставників країн-членів МРА, які з метою участі у цьому міжнародному архівному зібранні з’єдналися у режимі Zoom.

  Асамблея заслухала звіт віце-президента МРА щодо діяльності Програмної комісії з виконання технічних і професійних програм, Фінансовий звіт за 2019 рік, Бюджет МРА на 2021 рік, розглянула головні напрями Стратегії МРА на 2021–2024 роки.

  Обговорювалися питання організації Міжнародного конгресу архівів – 2020, який планувався в Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) та був перенесений на 2021 рік через пандемію COVID-19, Міжнародного конгресу архівів – 2024, а також проведення конференції МРА в Римі (Італія) 19–23 вересня 2022 року.

  Під час засідання відбувалося голосування, шляхом якого були встановлені розміри щорічних членських внесків, обрано Бюро, затверджені звіт і бюджет МРА.