• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Ключові показники роботи Державного архіву Житомирської області в період карантину
  Опубліковано 3 червня 2020 року о 10:00

  Підсумки роботи архіву у березні-травні 2020 року обговорено на робочій нараді, яку провів заступник голови Житомирської обласної держадміністрації Віктор Градівський за участю директора Державного архіву Житомирської області Ігоря Слобожана та керівників структурних підрозділів установи.

  За словами учасників зібрання, попри  карантинні обмеження, тривала робота на всіх ключових напрямках. Зокрема, виконувалися запити громадян і юридичних осіб, а отже, задовольнялися їх потреби в отриманні архівної інформації, здійснювалися також заходи щодо наповнення документами фондів архівів та їх зберігання.

  Аналізуючи роботу держархіву, учасники наради фокусували увагу на таких питаннях, як державний облік документів Національного архівного фонду, забезпечення ведення системи облікових документів  і збереженості документів НАФ, їх оцифрування (сканування), використання інформації документів, створення довідкового апарату, картотек, каталогів, довідників, робота читального залу, здійснення державної політики в управлінні архівною справою і діловодством на території області, комплектування архіву та архівних установ області.

  Незважаючи не обмежувальні карантинні заходи, Державний архів Житомирської області виконав значний обсяг робіт. За цей період, зокрема, організовано приймання 1 170 архівних справ від архівів райдержадміністрацій та  625 від обласних установ. Видано працівникам архіву для розгляду звернень громадян та юридичних осіб  1 433 описи. Тривали роботи щодо супроводу державної інформаційної системи «Національний каталог програми «Архівні фонди України» та «Державного реєстру національного культурного надбання»; з архівосховищ видано 5 923  архівних справ. Здійснено перевіряння 17 327 одиниць зберігання, 2 958 фотодокументів; виявлено 80 архівних справ, що потребують реставрації, ремонту, оправлення. Також повністю оцифровано 89 описів радянського періоду 158 архівних справ дорадянського періоду. Загалом виготовлено 39 575 сканкопій, розглянуто 1 275 звернень, які надходили до архіву поштовим зв’язком та електронною поштою, що містили   1 700 запитів на архівну інформації.  Наповнено базу даних за документами НАФ з фонду «Волинська казенна палата» за 1795-1888 роки, а саме – «Ревізькі казки», та розміщено у мережі Інтернет.