• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Методичний супровід

  Методичні рекомендації «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 1. Архівні підрозділи ОМС»  підготовлені з метою започаткування архівної справи та створення архівних підрозділів (архівів) у сільських, селищних, міських радах сформованих територіальних громад і їхніх виконавчих органах, налагодження їх взаємодії з архівними відділами райдержадміністрацій (архівними відділами міських рад), державними архівами областей, сприяння проведенню якісної експертизи цінності та забезпеченню збереженості документів Національного архівного фонду, документів з кадрових питань (особового складу) місцевих рад і їхніх виконавчих органів розформованих територіальних громад, підвищення рівня компетентності регіональних архівістів.


  Методичні рекомендації «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 2. Архівні відділи районних державних адміністрацій»  підготовлені з метою організації належної роботи архівних відділів районних державних адміністрацій нових (укрупнених) районів; забезпечення реалізації державної політики у сфері архівної справи та діловодства на території району.
  Методичні рекомендації спрямовано на вирішення ключових проблем реорганізації архівних відділів райдержадміністрацій під час зміни адміністративно-територіального устрою та реформи децентралізації влади в Україні.
  У методичних рекомендаціях узагальнено законодавчо-нормативні положення, викладені в чинних законах України та нормативно-правових актах…