• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 19.12.2019 №4076/5 «Про затвердження порядку зупинення діяльності архівних установ, що не забезпечують збереженості документів Національного архівного фонду».
  Опубліковано 11 січня 2020 року о 11:56

  Державна архівна служба України інформує, що набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 19.12.2019 №4076/5 «Про затвердження порядку зупинення діяльності архівних установ, що не забезпечують збереженості документів Національного архівного фонду».
  Необхідність розроблення цього наказу зумовлена потребою визначення вичерпних підстав зупинення діяльності архівної установи, а також удосконалення чинної процедури зупинення діяльності, а саме: порядку прийняття рішення про зупинення діяльності архівної установи та відновлення її діяльності.
  У разі якщо суттєві порушення умов зберігання документів Національного архівного фонду не можуть бути усунуті негайно, а вжиті заходи не дали або не можуть дати належних результатів, діяльність архівної установи підлягає зупиненню з метою уникнення ризиків втрат культурних і матеріальних цінностей.
  Після усунення підстав зупинення діяльність архівної установи відновлюється.