• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Нова будівля для розвитку архівних установ України
  Опубліковано 16 серпня 2021 року о 13:21

  Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов постійно тримає на контролі питання забезпечення архівних установ належними приміщеннями, оскільки однією з головних функцій Укрдержархіву та архівних установ є належне зберігання документів Національного архівного фонду України.

  Вперше за часів незалежності України Державній архівній службі України для розміщення архівних установ сфери управління Укрдержархіву надано приміщення, розташоване за адресою м. Київ, вулиця Лук’янівська, 77, загальною площею близько 1300 кв. м.

  Зазначене приміщення передано зі сфери управління Національного агентства України з питань державної служби з балансу Української школи урядування до сфери управління Державної архівної служби України на баланс Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства. Відповідно до спільного наказу Укрдержархіву та НАДС України передача державного майна відбудеться у місячний строк.

  Довідково: Нове приміщення має великі аудиторії, зали для проведення круглих столів та конференцій, що сподіваємось, сприятиме активізації науково-дослідної та освітньої роботи УНДІАСД, розширенню зв’язків інституту з українськими та іноземними науковими установами та громадськими організаціями, що співпрацюють в архівній сфері або зацікавлені у розвитку співпраці в цьому напрямку. В перспективі, після необхідного переоснащення, до цієї просторої будівлі планується перемістити також один з дев’яти центральних державних архівів України.