• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Нові напрямки співпраці Державної архівної служби України з креативною молоддю
  Опубліковано 28 травня 2021 року о 16:41

  З метою оновлення візуального оформлення та впізнаваності Державної архівної служби України, а також модернізації дизайну офіційних сторінок у соціальних мережах Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов зустрівся з директором Школи візуальних комунікацій «School of visual communication» – Наталією Синєпуповою та креативними студентами цього профільного навчального закладу.

  Керівник Укрдержархіву розповів про специфіку та роботу установи та поділився своїм баченням візуальної ідентичності Державної архівної служби України. Було обговорено загальну концепцію нової візуалізації, деталі роботи та формування креативних рішень для оновлення дизайну офіційних сторінок Укрдержархіву в соціальних мережах.

  Разом з тим, у ході зустрічі досягнуто домовленостей щодо подальшої ефективної співпраці, зокрема, щодо можливості проходження виробничої практики студентами – дизайнерами Школи візуальних комунікацій «School of visual communication» в процесі роботи над оновленням візуального оформлення бренду Державної архівної служби України.