• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Обговорено проблеми організації роботи архівних відділів районних державних адміністрацій
  Опубліковано 16 березня 2021 року о 16:00

  На платформі Державної архівної служби України 16 березня 2021 року проведено обговорення проблем організації роботи архівних відділів районних державних адміністрацій та презентовано методичні рекомендації «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 2. Архівні відділи районних державних адміністрацій».

  У заході взяли участь представники Міністерства юстиції України, Міністерства розвитку громад та територій України, обласних та районних державних адміністрацій, державних архівів областей та архівних відділів районних державних адміністрацій.

  У ході дискусії виявлено основний тренд в реорганізації архівних відділів райдержадміністрацій як юридичних осіб публічного права, створення архівних відділів райдержадміністрацій із центральним офісом у адміністративному центрі нового (укрупненого) району та відокремленими підрозділами (секторами, відокремленими робочими місцями) у ліквідованих районах.

  Запис дискусії щодо організації роботи архівних відділів районних державних адміністрацій.
  Презентація актуальних питань організації архівної справи та діловодства на рівні районів.
  Методичні рекомендації «Організація архівної справи в територіальній громаді. Частина 2. Архівні відділи районних державних адміністрацій».