• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Оголошено конкурс на зайняття посади директора Центрального державного історичного архіву України, м.Київ
  Опубліковано 6 травня 2021 року о 12:10

  У Державній архівній службі України 05 травня 2021 року оголошено конкурс на зайняття посади державної служби категорії «Б» директора Центрального державного історичного архіву України, м. Київ.

  Директор ЦДІАК України здійснює керівництво діяльністю ЦДІАК України відповідно до Положення про Центральний державний історичний архів України, м. Київ, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 21 травня 2012 року № 761/5, щодо реалізації державної політики у сфері архівної справи та діловодства, забезпечення формування Національного архівного фонду, комплектування ЦДІАК України профільними документами, їх обліку та зберігання, використання відомостей, що в них містяться, реалізації прав громадян на вільний доступ до відомостей, що містяться в архівних документах та дотримання законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи.

  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби до 17 години 00 хвилин  11 травня 2021 року включно. Умови проведення конкурсу оприлюднено на офіційному веб-сайті Укрдержархіву.

  За довідковою інформацією звертатися до управління роботи з персоналом та організаційної роботи Державної архівної служби України, контактна особа: Брусілова Тетяна Михайлівна тел. 044-275-04-33, e-mail: [email protected]