• In English
  • Державна архівна служба України
    Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

    Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
    надсилати на tsdea@arch.gov.ua
    Питання: Чи можливо зберігати особові справи виключно в електронній формі ?
    Опубліковано 29 вересня 2021 року о 16:16

    Відповідь: Відповідно до абзацу першого пункту 4 розділу І Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 №1886/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11.11.2014 №1421/26198, визначено, що установи зобов’язані створювати документи постійного та тривалого (понад 10 років) зберігання у двох формах: паперовій та електронній.