• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Презентація бази даних “Імена самостійної України”
  Опубліковано 20 серпня 2020 року о 15:00

  19 серпня 2020 року в Києві відбулася презентація масштабного генеалогічного проєкту “Імена самостійної України”, бази даних про учасників визвольного руху, яка містить імена вояків військ Центральної Ради, Української Держави, Галицької Армії, Української Народної Республіки.

  Робота над проєктом тривала понад десять років, до участі Благодійним фондом “Героїка” було залучено виключно волонтерів, які працювали на території шести держав, опрацьовано документи американських, польських, українських, чеських архівних установ, що містять інформацію про особовий склад українських військових формувань 1917-1924 років.

  Базу даних розміщено на вебсайті Благодійного фонду “Героїка”. Відвідувачі вебсайту можуть оперативно та безкоштовно відшукати інформацію про своїх пращурів, їх  службу в українських військових з’єднаннях періоду 1917-1924 років. Для цього потрібно ввести до пошукового поля бази даних лише прізвище та ім’я.

  Відвідувачі можуть отримати наступну інформацію про особу:
  про військовий ранг та займану посаду;
  дату та місце народження;
  коротку біографічну довідку;
  обставини смерті;
  дату та місце поховання;
  фото особи, копії документів;
  фото місця поховання.

  Презентація присвячена 10-й річниці створення Благодійного фонду “Героїка”, який займається вивченням та популяризацією української військової історії, спорудженням пам’ятників та пам’ятних знаків на честь борців за незалежність України.

  Доcтуп до ресурсу.