• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Прийнята постанова Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 р. № 461 «Про затвердження Порядку ведення типового реєстру конструкторської документації на озброєння, військову та спеціальну техніку»
  Опубліковано 17 травня 2021 року о 14:35

  Постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 р. № 461 затверджено Порядок ведення типового реєстру конструкторської документації на озброєння, військову та спеціальну техніку.

  Зазначеним Порядком передбачено подання підприємствами оборонно-промислового комплексу — виконавцями державних контрактів з оборонних закупівель інформації про наявність у страховому фонді документації копії конструкторської документації на вироби озброєння, військової, спеціальної техніки та їх складові частини, яка розроблена за результатами дослідно-конструкторських робіт, що виконувалися на замовлення державного замовника у сфері оборони, або розроблена в ініціативному порядку на вироби озброєння, військової, спеціальної техніки та їх складові частини, що постачаються державному замовнику у сфері оборони.