• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Робочий візит Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова до Державного архіву Волинської області
  Опубліковано 14 серпня 2020 року о 14:20

  13-14 серпня 2020 року Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов перебував з робочим візитом у Державному архіві Волинської області.

  13 серпня 2020 року відбулася робоча зустріч Анатолія Хромова з заступником керівника апарату Волинської обласної державної адміністрації – начальником управління інформаційних технологій та адміністрування Вячеславом Кривенюком та директором Державного архіву Волинської області Сергієм Карасюком.

  У ході зустрічі було обговорено актуальні питання щодо роботи Державного архіву Волинської області та архівних установ регіону. Особливу увагу приділено питанням цифровізації усіх процесів, доступу до архівної інформації, питанням збереження документів НАФ та архівування подій про COVID-19.

  Голова Державної архівної служби України мав зустріч з працівниками архіву, ознайомився з роботою відділу інформаційних технологій Державного архіву Волинської області, який проводить оцифрування документів НАФ, а також з роботою відділів зберігання документів НАФ, обліку та довідкового апарату, інформації та використання документів НАФ, оглянув музейну кімнату архіву.

  Цього ж дня, Анатолій Хромов взяв участь в етері Луцького каналу «Громадське інтерактивне телебачення» під назвою «Архівна справа, розсекречування документів СРСР та їх оцифрування»

  14 серпня  2020 року робочий візит Голови Державної архівної служби України розпочався з прямої телефонної “гарячої лінії”, яка проходила з 10.00 до 11.00 за телефоном (0332) 716 354. Анатолій Хромов відповів на найактуальніші питання громадян, користувачів та усіх, хто цікавиться роботою Державного архіву Волинської області.

  Після прямої телефонної “гарячої лінії” відразу розпочалося інтерв’ю Голови Державної архівної служби України журналістам Суспільного мовлення (Регіональної дирекції UA: Волинь (Філія ПАТ «НСТУ») щодо архівування інформації про СOVID-19.

  Після зазначених заходів відбулася зустріч з колективом Державного архіву Волинської області, на якій Анатолій Хромов відповів на запитання архівістів про нагальні проблеми розвитку архівних установ.