• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Робочий візит до Одеської області Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова
  Опубліковано 24 травня 2021 року о 12:58

  Днями відбулася робоча нарада Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова, голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького та директора Державного архіву Одеської області Петра Лук’янчука.

  Головним питанням було переміщення Державного архіву Одеської області до будівлі, котра б відповідала усім вимогам для збереження понад 1 мільйона справ з аварійної будівлі Бродської синагоги, яка до того ж у 2016 році відповідно до рішення Одеської облради була повернута у власність єврейській релігійній общині.

  У ході зустрічі приділено увагу питанням районних архівних відділів під час проведення територіально-адміністративної реформи, зокрема, доцільність передачі приміщень в районах для централізованого зберігання архівних документів на місцях, а також обговорено питання роботи архівних установ в умовах карантинних обмежень та програму створення страхового фонду документації (СФД) в Одеській області.

  Окрім цього, під час робочого візиту Анатолій Хромов оглянув приміщення для потенційного архівного відділу новоутвореної Одеської районної державної адміністрації.