• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Розроблено Програму реконструкції та розвитку державного геологічного фонду України на 2021-2025 роки
  Опубліковано 9 грудня 2020 року о 11:00

  На виконання рішення колегії Державної архівної служби України від 23 вересня 2020 року та з метою створення та забезпечення оптимальних умов для довготривалого збереження геологічних матеріалів, сприяння інтеграції державного геологічного фонду України у світовий інформаційний та науковий простір Державне науково-виробниче підприємство «Державний інформаційний геологічний фонд України» розробило Програму реконструкції та розвитку державного геологічного фонду України на 2021-2025 рр.

  Програма визначає мету та основні завдання, серед яких не тільки зміцнення матеріально-технічної бази, реконструкція та ремонт приміщень геологічного фонду, а й оснащення сховищ фонду сучасним обладнанням для зберігання фондових геологічних матеріалів на різних видах носіїв, технічними засобами для створення і підтримання температурно-вологісного та світлового режимів, що забезпечить їх гарантоване зберігання та сприятиме збільшенню ємності сховищ.

  Довідково.

  Державне науково-виробниче підприємство «Державний інформаційний геологічний фонд України» (далі – ДНВП «Геоінформ України») є частиною Національного архівного фонду України і має статус галузевого державного архіву відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 08листопада 1996 року за № 1366.

  ДНВП «Геоінформ України» – це зібрання геологічних документів, яке є результатом понад сторічної практичної та наукової діяльності багатьох поколінь фахівців геологічної галузі.

  На сьогодні, у сховищах фонду (загальна площа семи сховищ 1200 кв. м) нараховується понад 55 000 геологічних звітів (175300 одиниць зберігання), що включають дані геофізичних, геологічних, гідрогеологічних досліджень, дані моніторингу геологічного середовища, унікальні картографічні матеріали та ін.

  Кожного року геологічний фонд поповнюється в середньому на 430 геологічних звітів (близько 1300 одиниць зберігання).