• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Розширено тематику досліджень і науково-технічних розробок
  Опубліковано 9 червня 2022 року о 13:32

  В умовах воєнного стану Державна архівна служба України активно й послідовно удосконалює нормативно-правову базу, розробляючи та ініціюючи проєкти важливих нормативних актів.

  Один із таких спрямований, зокрема, на розширення Тематики наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, що виконуватиметься Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства. Віднині цей документ доповнено новими науковими дослідженнями щодо: історії архівної справи; діяльності архівів в умовах дії особливого правового режиму; реалізації завдань та пріоритетних напрямів, спрямованих на поглиблення і розвиток партнерства з країнами Європейського Союзу в сфері архівної справи.

  Вищезазначені доповнення затверджені наказом Міністерства юстиції України від 07 червня 2022 року № 2250/5 «Про внесення змін до Тематики наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, що виконуватимуться науково-дослідними інститутами, що належать до сфери управління Державної архівної служби України, за рахунок коштів державного бюджету у 2022 – 2024 роках».