• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  «Український мартиролог ХХ ст.» поповнено новими даними ще про 2091 репресовану особу
  Опубліковано 4 серпня 2021 року о 12:48

  База даних «Український мартиролог ХХ ст.» продовжує наповнюватися, і від сьогодні додано картки ще про 2091 жертву репресій в Україні, у тому числі 271 фотодокумент.

  Базу даних зазначеного ресурсу було поповнено за наданою інформацією Державними архівами Дніпропетровської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Сумської областей та Центральним державним архів-музеєм літератури і мистецтва України.

  Надану інформацію було опрацьовано фахівцями Центрального державного електронного архіву України, і станом на 04.08.2021 в базі даних «Український мартиролог ХХ ст.» доступна інформація про 71 485 жертв репресій в Україні.

  Нагадаємо, що «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про жертви репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали.

  Ознайомитися з новими даними