• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  «Український мартиролог ХХ ст.» поповнено новими даними ще про 1730 репресованих осіб
  Опубліковано 9 вересня 2021 року о 13:25

  База даних «Український мартиролог ХХ ст.» продовжує наповнюватися, і від сьогодні додано картки ще про 1730 жертв репресій в Україні, у тому числі 231 фотодокумент.

  Базу даних зазначеного ресурсу було поповнено за наданою інформацією Державного архіву Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Тернопільської, Чернігівської, Сумської, Хмельницької, Харківської областей та Центральним державним архівом вищих органів влади та управління України.

  Надану інформацію було опрацьовано фахівцями Центрального державного електронного архіву України, і станом на 09.09.2021 в базі даних «Український мартиролог ХХ ст.» доступна інформація про 73 525 репресованих осіб.

  Ознайомитися з даними

  Нагадаємо, що «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про жертви політичних репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали.