• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  «Український мартиролог ХХ ст.» поповнено новими даними ще про 1470 репресованих осіб
  Опубліковано 22 вересня 2021 року о 10:54

  База даних «Український мартиролог ХХ ст.» продовжує наповнюватися, і від сьогодні додано картки ще про 1470 жертв репресій в Україні, у тому числі 11 фотодокументів.

  Базу даних зазначеного ресурсу було поповнено за наданою інформацією Державними архівами Дніпропетровської, Полтавської , Сумської, Чернігівської областей та Центральним державним архівом вищих органів влади та управління України.

  Надану інформацію було опрацьовано фахівцями Центрального державного електронного архіву України, і станом на 22.09.2021 в базі даних «Український мартиролог ХХ ст.» доступна інформація про 74 995 репресованих осіб.

  Ознайомитися з даними

  Нагадаємо, що «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про жертви політичних репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали.