• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Укрдержархів та Музей української книги уклали Меморандум про співпрацю
  Опубліковано 29 вересня 2021 року о 14:04

  Сьогодні, 29 вересня 2021 року в режимі відеоконференції відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Державною архівною службою України та Музеєм української книги Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Грушевського з метою спільної розробки проєктів, що пов`язані з просуванням історичної спадщини, культурними подіями, діджиталізацією музейного та архівного простору.

  Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов висловив переконання, що співпраця з Музеєм української книги створить необхідні умови для реалізації новітніх ідей, в частині збереження та розвитку історичної спадщини України, а також розширить можливості з надання якісних архівних послуг.

  Зокрема, сторони домовилися про співпрацю під час культурних заходів, дослідницької, виставкової та видавничої діяльності.

  У церемонії підписання Меморандуму взяли участь Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов та директор Музею української книги Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Грушевського Юліана Амельченко.