• In English
 • Установчі збори

   

  ЗАТВЕРДЖУЮ

  Голова Державної архівної служби України

  Анатолій ХРОМОВ

  «26» жовтня 2020 троку

  Склад членів ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Державній архівній службі України на 2021–2022 роки

  1. Іванюк Наталія Володимирівна, провідний спеціаліст відділу правового забезпечення Укрдержархіву;
  2. Левченко Лариса Леонідівна, заступник Голови Державної архівної служби України;
  3. Прилепішева Юлія Анатоліївна, начальник управління комунікацій Укрдержархіву;
  4. Фещенко Маріанна Миколаївна, головний спеціаліст сектору комунікацій зі ЗМІ, громадськістю та доступу до публічної інформації управління комунікацій Укрдержархіву;
  5. Бірчак Володимир Мирославович, член громадської ради при Укрдержархіві, представник Львівської громадської наукової організації «Центр досліджень визвольного руху»;
  6. Васильєв Валерій Юрійович, член громадської ради при Укрдержархіві, член Національної спілки краєзнавців України;
  7. Долецький Віктор Анатолійович, член громадської ради при Укрдержархіві, представник громадської організації «Вінницьке історичне товариство»;
  8. Щербак Микола Григорович, заступник голови громадської ради при Укрдержархіві, член Спілки архівістів України.

  Начальник управління комунікацій Юлія ПРИЛЕПІШЕВА

   

  Протоколи засідань ініціативної групи

  Протокол засідання від 05 листопада 2020 року № 1

  Протокол засідання від 08 грудня 2020 року № 2

  Протокол засідання установчих зборів

  Протокол засідання від 22 грудня 2020 року № 1

  Повідомлення про проведення установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Державній архівній службі України у 2020 році

  Відповідно до пункту 11 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, повідомляємо:

  Установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при Державній архівній службі України будуть проведені 22 грудня 2020 року, початок о 12:00 год.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 24, конференц-зал комплексу споруд ЦДА України (3 поверх) з дотриманням протиепідемічних заходів.

  Реєстрація учасників: з 11:30 год по 12:00 год.

  Звертаємо увагу, що на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України у розділі «Установчі збори» підрубрики «Громадська рада» рубрики «Дорадчі органи» розміщено список кандидатів до нового складу громадської ради при Державній архівній службі України, який доступний за посиланням: https://archives.gov.ua/wp-content/uploads/Список-кандидатів.pdf

  На період підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради, до дати затвердження та оприлюднення наказу Укрдержархіву про затвердження складу громадської ради на 2021-2022 роки, діючим залишається попередній склад, обраний на 2019-2020 роки.   

  Повідомлення ініціативної групи щодо формування громадської ради при Державній архівній службі України

  Формування громадської ради здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, Положення про неї, затвердженого наказом Державної архівної служби України від 13 жовтня 2020 року № 132 «Про затвердження Положення про громадську раду при Державній архівній службі України».

  Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Державній архівній службі України відбудуться 22 грудня 2020 року. Час та місце буде повідомлено додатково. Порядком проведення установчих зборів передбачається формування нового складу громадської ради при Укрдержархіві, обрання голови та заступника голови громадської ради.

  Для участі в установчих зборах представникам інститутів громадянського суспільства відповідно до пункту 10 Положення про громадську раду при Державній архівній службі України, затвердженого наказом Укрдержархіву від 13.10.2020 № 132, необхідно подати такий перелік документів:

  1. Заяву, складену у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
  2. Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.
  3. Заяву делегованого представника інституту громадянського суспільства про надання згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», підписану ним особисто.
  4. Біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності).
  5. Відомості про результати діяльності інституту громадянського суспільства (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проєкти, виконані програми, друковані видання, подання Укрдержархіву письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики в архівній сфері та інформування про них громадськості, річний фінансовий звіт (за наявності) тощо) протягом шести місяців до дати оприлюднення Укрдержархівом повідомлення про формування нового складу громадської ради.
  6. Відомості про місце знаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
  7. Мотиваційний лист делегованого представника інституту громадянського суспільства, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді.
  8. Фото делегованого представника інституту громадянського суспільства, а також посилання на офіційний вебсайт інституту громадянського суспільства, сторінки у соціальних мережах (за наявності).

  Заяви інституту громадянського суспільства та делегованого ним представника подаються у паперовому або електронному вигляді. Інші документи надсилаються в електронному вигляді.

  Відповідальність за достовірність поданих документів (відомостей) несуть інститут громадянського суспільства, який делегує свого представника для участі в установчих зборах, а також делегований представник інституту громадянського суспільства.

  Документи приймаються з 06 до 23 листопада 2020 року (включно, крім вихідних та святкових днів) за адресою: 03110, м. Київ-110, вул. Солом’янська, 24, на e-mail: [email protected] (у копії на [email protected]) за графіком:

  з понеділка по четвер 08:30-16:30 год, обідня перерва 12:00-12:45 год, у п’ятницю 08:30-15:00 год, обідня перерва 12:00-12:45 год.

  23.11.2020 документи в приміщенні Державної архівної служби України прийматимуться з 08:00 до 11:45 год.

  Зверніть увагу!

  Документи, які будуть надіслані через поштове відділення після 16:00 год 23 листопада 2020 року до уваги не беруться та ініціативною групою не розглядаються.