• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  У Державній архівній службі України відновлюється прийом громадян
  Опубліковано 13 серпня 2020 року о 09:00

  З метою належного забезпечення прав громадян у період карантину особистий прийом громадян керівництвом Державної архівної служби України здійснюється за попереднім записом по телефону (044) 275–27–77.

  Актуальну інформацію щодо графіку особистого прийому громадян керівництвом Укрдержархіву можна знайти у розділі «Особистий прийом громадян» підрубрики «Особистий прийом» рубрики «Громадянам» головної сторінки офіційного вебпорталу Державної архівної служби України.

  Контактний телефон для узгодження прийому документів посадовими особами Укрдержархіву в громадській приймальні Укрдержархіву з питань розгляду та засвідчення архівних документів в Державній архівній службі України для подальшого їх подання на АПОСТИЛЬ в Департамент консульської служби МЗС України – (044) 273–30–54.

  Відповідну інформацію щодо графіку та порядку прийому документів у громадській приймальні Укрдержархіву можна знайти в розділі «Особистий прийом громадян в громадській приймальні Укрдержархіву» підрубрики «Особистий прийом» рубрики «Громадянам» головної сторінки офіційного вебпорталу Державної архівної служби України.

  Враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та рекомендації Міністерства охорони здоров’я України щодо застосування профілактичних заходів, прийом громадян в обов’язковому порядку проводиться за наявності у них індивідуальних засобів захисту: масок/респіраторів та гумових рукавичок.