• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  У ЦДНТА України додалося партнерів
  Опубліковано 16 березня 2021 року о 08:00

  Раді повідомити, що між Громадською організацією «Фонд відновлення залізничної спадщини України» в особі її голови Миколи Рубана та Центральним державним науково-технічним архівом України в особі директора Марата Балишева було підписано меморандум про взаєморозуміння та співробітництво.

  Сторони домовилися здійснювати спільне інформаційно-консультативне супроводження процесу популяризації історико-культурної спадщини залізничного транспорту України. Практична реалізація співробітництва має втілитися, зокрема, у спільних заходах, спрямованих на ознайомлення громадськості з історією залізничного транспорту, сприянні у передаванні на державне зберігання науково-технічної документації, зібраної громадськими активістами та наданні взаємної фахової експертизи із визначення історичної цінності об’єктів залізничного транспорту України.

  Ми впевнені, що співробітництво між організаціями буде максимально корисним для архівної справи та сприятиме поповненню Національного архівного фонду новими документами!