• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Ще два державні архіви долучилися до співробітництва з FamilySearch International (США)
  Опубліковано 29 грудня 2020 року о 14:00

  Положення Меморандуму про співробітництво між Державною архівною службою України та FamilySearch International (США), укладеного 2 червня 2020 року, активно виконуються обома Договірними Сторонами.

  Результатом спільної роботи стало підписання 29 грудня 2020 року за участі представника FamilySearch International (США) в Україні Олександра Січкаренка, Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова та заступника Голови Державної архівної служби України Лариси Левченко українською стороною договорів про співробітництво між FamilySearch International (США) і державними архівами Кіровоградської та Луганської областей.

  Договори підписали директор Державного архіву Кіровоградської області Олег Бабенко та директор Державного архіву Луганської області Вікторія Кривицька .

  У 2021 році Договірними Сторонами буде продовжено роботу в напрямку розвитку та зміцнення взаємовигідного партнерства із залученням до нього українських державних архівів й спрямованого на оцифрування документів Національного архівного фонду України генеалогічного характеру та створення фонду користування на такі документи.

  Результатом такої співпраці стане рівний доступ всіх користувачів до інформації та ресурсів державних архівів.