• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Ще один крок до архівів майбутнього
  Опубліковано 20 жовтня 2021 року о 15:48

  20 жовтня 2021 року в Українському національному інформаційному агентстві відбулася пресконференція за участі Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова «Крок до архіву майбутнього» за результатами реалізації проєкту «Комплексна система інформатизації Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України»

  За словами очільника Укрдержархіву, схожа платформа вже є в Центральному державному архіві громадських об’єднань України.

  Наступний крок – подальша співпраця із розробниками та інтеграція цих платформ в єдине вікно входу до всього культурного надбання.

  «До кінця року плануємо представити ще кілька онлайн-платформ з оцифрованими документами центральних та регіональних архівів. Упевнений, що врешті ми зберемося, можливо, у цій залі на презентацію фінальної мети – єдиного вікна входу до оцифрованого культурного надбання, де будуть представлені мільйони копій архівних документів, – зауважив Анатолій Хромов.

  У пресконференції взяли участь директор Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України Олена Чижова, заступник директора Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України Сергій Гальченко, керівник компанії «Архівні Інформаційні Системи» Кирило Віслобоков, професорка Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського, Маріанна Копиця, науковці, представники архівних установ.