• In English
  • Державна архівна служба України
    Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

    Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
    надсилати на tsdea@arch.gov.ua
    Як захищені авторські права постачальників документів на інтелектуальну власність при використанні страхового фонду документації?
    Опубліковано 15 грудня 2021 року о 10:03

    Забезпечення користувачів документами страхового фонду ґрунтується на законодавчій та нормативній базі України з додержання авторських прав на інтелектуальну власність та збереження державної чи іншої передбаченої законом таємниці, прав та інтересів власника.

    Відповідно до статті 17 Закону України «Про страховий фонд документації України» постачальник документів і їх розробник (автор) мають право на гарантію охорони прав інтелектуальної власності, державної та іншої передбаченої законом таємниці, законних прав та інтересів власника та виробника у процесі формування, ведення та використання страхового фонду документації України відповідно до законодавства України.

    Крім того, згідно з вимогами пункту 5.7 ДСТУ 33.401-2015 «Страховий фонд документації. Порядок забезпечення користувачів документами страхового фонду» користування документами страхового фонду, що створені за власні кошти юридичних чи фізичних осіб, можливе лише з дозволу власника документації або уповноваженої ним особи.