• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Інформація ще про 626 репресованих осіб доповнила «Український мартиролог XX ст.»
  Опубліковано 23 жовтня 2021 року о 10:58

  Триває наповнення бази даних «Український мартиролог XX ст.»

  Від сьогодні додано картки ще про 626 жертв репресій в Україні, у тому числі 187 фотодокументів.

  Базу даних зазначеного ресурсу поповнено інформацією Центрального державного архіву громадських об’єднань України, державних архівів Кіровоградської та Чернівецької областей і опрацьовано фахівцями Центрального державного електронного архіву України.

  Отож, станом на 23 жовтня 2021 року в базі даних «Український мартиролог ХХ ст.» доступна інформація про 76 162 репресовані особи.

  Ознайомитися з даними

  Нагадаємо, що «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про жертви репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали.

  Базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» презентував Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов 6 листопада 2020 року під час пресконференції в Укрінформі.