• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Виставка документів Національного архівного фонду України до 100-річчя проголошення Акта Злуки у приміщенні Музею «Будинок митрополита» Національного заповідника «Софія Київська».
  Опубліковано 22 січня 2019 року о 13:44

  У приміщенні Музею «Будинок митрополита» Національного заповідника «Софія Київська» з нагоди відзначення Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки відкрито виставку за участі Міністра юстиції України Павла Петренка, заступника Міністра юстиції України Дениса Чернишова та Голови Державної архівної служби України Тетяни Баранової.
  У рамках заходу було продемонстровано оригінал Універсалу Директорії Української Народної Республіки про злуку з Західноукраїнською Народною Республікою (Акт Злуки).

  До уваги учасників заходу презентовано виставку документів Національного архівного фонду України до 100-річчя проголошення Акта Злуки 22 січня 1919 року.
  З виставкою можна ознайомитись за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 24, Національного заповідника «Софія Київська» (приміщення Музею «Будинок митрополита»).
  ЗМІ про подію:
  4. Заходи до 100-річчя Дня Злуки в Музеї Будинок Митрополита // Еспресо.TV – 22 січня 2019 р.
  6. В музее Киева выставили оригинал Акта воссоединения УНР и ЗУНР ко Дню Соборности Украины // NewsOne – 22 січня 2019 р.
  7. У Києві презентували оригінал Акту Злуки // Укрінформ – 22 січня 2019 р.
  8. Універсал про об’єднання УНР і ЗУНР виставили у Софії Київській // обласне комунальне інформаційне агентство «Новини Полтавщини» – 22 січня 2019 р.