• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Ювілейні заходи з відзначення 50-річчя від дня створення ЦДНТА України
  Опубліковано 5 грудня 2019 року о 12:30

  5 грудня на урочисте засідання, що розпочалося у Музейному комплексі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, завітали колеги із центральних та обласних архівних установ, керівники наукових установ архівної галузі, друзі та партнери архіву.
  Колектив та окремі працівники ЦДНТА України були нагороджені грамотами та подяками різних ступенів; найвищу нагороду – Почесну відзнаку Харківської обласної ради «Слобожанська слава» – отримав директор архіву Марат Балишев.
  Присутнім продемонстровано виставку архівних документів «Центральному державному науково-технічному архіву України – 50: здобутки та напрацювання за півстоліття діяльності»; проведено екскурсію архівом.
  У приміщенні Харківської державної наукової бібліотеки імені В. Г. Короленка відбулося розширене засідання колегії ЦДНТА України, на якому розглянуто два питання: про діяльність ЦДНТА України за 50 років; про запровадження топології архівного зберігання ТОПАЗ у ЦДНТА України.
  6 грудня ЦДНТА України спільно з Центральною науковою бібліотекою Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна організували відкриту дискусію на тему «Архівно-бібліотечні ресурси у цифрову епоху».
  У рамках ювілейних заходів підписано: Договір про співробітництво між ЦДНТА України та Білоруським державним архівом науково-технічної документації (БДАНТД); Договір про співробітництво між ЦДНТА України та ЦНБ ХНУ імені В. Н. Каразіна.
  Більше фото