• In English
 • Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов провів консультації з директором Польського Інституту у Києві Бартошом Мусяловичем
  Опубліковано 14 січня 2020 року о 12:56

  Одним iз завдань міжнародної діяльності Державної архівної служби України є налагодження та подальший розвиток взаємовигідного співробітництва з архівними службами та іншими установами і організаціями іноземних держав, удоступнення інформації документів Національного архівного фонду України для іноземних дослідників.
  Двосторонні українсько-польські відносини мають багатовікову історію, і саме питання оприлюднення цієї інформації та проведення у 2020 році спільних заходів стало головною метою консультацій керівників Державної архівної служби України та Польського інституту у Києві.
  Обидві сторони домовилися взяти участь у спільних заходах, що відбуватимуться в Україні та Польщі з нагоди підписання у 1920 році представниками Польщі й Директорії УНР Варшавського договору. Учасники обмінялися думками щодо можливості реалізації спільних проєктів з оцифрування документів НАФ України, що містять інформацію про громадян польського походження.
  Від польської сторони участь у консультаціях взяв заступник директора Польського інституту у Києві Кшиштоф Васілевський, від української сторони – перший заступник Голови Державної архівної служби України Іван Кісіль, начальник управління міжнародного співробітництва та документального забезпечення Укрдержархіву Юлія Прилепішева.