• In English
  • Унікальні документи, що зберігаються у Центральному державному архіві громадських об’єднань України, у програмі новин “Факти” на телеканалі ICTV.
    Опубліковано 15 січня 2020 року о 14:00

    Унікальні документи, що зберігаються у Центральному державному архіві громадських об’єднань України, у програмі новин “Факти” на телеканалі ICTV.
    На телеканалі ICTV, у програмі новин “Факти”, директор Центрального державного архіву громадських об’єднань України Ольга Бажан презентувала документи, що зберігаються в Центральному державному архіві громадських об’єднань України. Серед них – історичні джерела доби Української революції, зокрема листи з автографами Симона Петлюри та паспорти громадян Української Народної Республіки; архівні кримінальні справи репресованих громадян, серед матеріалів яких знайдено унікальні зразки хліба часів Голодомору 1932-1933 років; протоколи та стенограми Оперативної групи Центрального комітету Компартії України, яка з першого дня займалась питаннями ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У сюжеті йдеться про умови зберігання документів Національного архівного фонду в ЦДАГО України та плани на майбутнє щодо їх оцифрування.