• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов зустрівся з дипломатами Посольства Держави Ізраїль в Україні
  Опубліковано 4 березня 2020 року о 15:00

  Відбулися консультації Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова з Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні паном Джоелем Ліоном та радником Посольства Держави Ізраїль в Україні Феліксом Гурвічем.

  Сторони обговорили подальше співробітництво між Державною архівною службою України та Посольством Держави Ізраїль в Україні, зокрема щодо організації та проведення спільних освітніх та культурних заходів. Учасники обмінялися думками щодо можливості укладення угоди про співробітництво між державними архівними службами України та Держави Ізраїль, а також реалізації спільних проєктів з оцифрування документів НАФ України, що містять інформацію про громадян єврейського походження.

  Від української сторони у консультаціях взяли участь перший заступник Голови Державної архівної служби України Іван Кісіль та заступник начальника управління – начальник відділу міжнародного співробітництва і протоколу управління міжнародного співробітництва та документального забезпечення Державної архівної служби України Давид Ярошенко.