• In English
 • Комплекс РТР «Кольчуга» відремонтовано за допомоги документів страхового фонду документації
  Опубліковано 28 травня 2020 року о 15:00

  27 травня 2020 року Державне підприємство «Укроборонсервіс», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром» успішно презентувало комплекс радіотехнічної розвідки «Кольчуга-КЕ», що був відновлений підприємством після тривалого простою.

  Станції радіотехнічної розвідки “Кольчуга” вироблялися на ДАХК “Топаз” (м. Донецьк), але після початку військової агресії Росії на Сході України підприємство було евакуйовано, а комплекти конструкторської та ехнологічної документації на виробництво станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» залишились лише в страховому фонді документації України.

  Враховуючи важливість питання відновлення виробництва військової техніки,  за запитом ДК «Укроборонпром», Державною архівною лужбою України було відновлено зазначені комплекти документації з документів страхового фонду документації України та надано до ДП «Укроборонсервіс».

  Ця подія в черговий раз підтверджує важливість збереження документів НАФ та документації страхового фонду України для задоволення інформаційних потреб суспільства і держави, для збереження державності та суверенітету України.

  Використано фото з сайту ДК “Укроборонпром”