• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Відбулося засідання Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України
  Опубліковано 1 липня 2020 року о 16:00

  01 липня 2020 року відбулося засідання Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України, де відповідно до порядку денного були схвалені наступні рішення:

  1. Диплом I ступеня присудити переможцям конкурсу науково-методичних розробок і науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства, археографії завідувачу відділу документознавства Віті Федорівні БОЙКО та провідному науковому співробітнику відділу документознавства Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства Олені Михайлівні ЗАГОРЕЦЬКІЙ за підготовку «Методичних рекомендацій з проведення експертизи цінності та відбору на архівне зберігання документів, пов’язаних із соціальним захистом громадян».
  2. Диплом III ступеня присудити переможцю конкурсу науково-методичних розробок і науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства, археографії головному спеціалісту відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву Одеської області
   Людмилі Ігорівні ЛІСУНЕЦЬ за підготовку «Методичних рекомендацій зі складення та оформлення історичних довідок до архівних фондів».
  3. Схвалено проєкт «Методичні рекомендації з охорони праці для працівників архівних установ щодо дій під час карантину та після його скасування».
  4. Схвалено проєкт «Примірна пам’ятка користувача щодо відвідування архівної установи в умовах послаблення карантину»