• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Херсонська облдержадміністрація презентує відеоролик «Крим – це Україна»
  Опубліковано 9 липня 2020 року о 13:30

  Днями у межах локальної презентації Херсонська облдержадміністрація представила власний проморолик про інтернет-проєкт «Крим – це Україна», ініціаторами якого виступили: Державна архівна служба України, Херсонська обласна державна адміністрація, газета «Кримська світлиця» та громадська організація «Євромайдан-Крим».

  Нагадаємо, що всеукраїнська презентація інформаційного вебпорталу «Крим – це Україна» – всеукраїнський онлайн-банк архівних, музейних, науково-публіцистичних, просвітницьких та інформаційно-аналітичних матеріалів на підтвердження тісного зв’язку Криму з материковою Україною, відбулася цьогоріч на початку червня. 

  Центральними державними архівами та архівними установами областей у рамках проєкту виявлено чималу кількість документів, що віддзеркалюють історію Кримського півострова і представленні на вебпорталі «Крим – це Україна» у форматі докладних аналітичних оглядів з посиланням на відповідне першоджерело.

  Наразі на вебпорталі можна знайти більше 20 публікацій, присвячених архівним документам та музейних експонатам з усієї України. Наповнення вебсайту здійснюється у співпраці з Державною архівною службою України та газетою «Кримська світлиця». До проєкту мають змогу долучитися усі, хто цікавиться історією Криму, шляхом надання інформаційних матеріалів відповідної тематики.