• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Документи з міжвоєнної історії єврейських громад Закарпаття оприлюднять на вебсайті Держархіву Закарпатської області
  Опубліковано 15 вересня 2020 року о 14:00

  У липні цього року Державний архів Закарпатської області та ПП «Архівні інформаційні системи», які є представником Меморіального музею Голокосту (США), уклали Договір зі сканування документів з міжвоєнної історії єврейських громад Закарпаття, які зберігаються у відділі архіву в м. Берегове.

  Договір укладено відповідно до рамкового Договору про співробітництво між Державною архівною службою України та Меморіальним музеєм Голокосту (США).

  Матеріали, що оцифровуються, висвітлюють історію і культуру єврейського народу на Закарпатті упродовж 1919-1944 років.

  Після завершення оцифрування ПП „Архівні інформаційні системи”, безкоштовно передає держархіву копії всіх оцифрованих архівних документів, а також матеріали будуть оприлюднені на вебсайті Державного архіву Закарпатської області.

  За станом на 15 вересня 2020 року оцифровано 20257 одиниць зберігання.

  Працівники держархіву забезпечують підготовку справ для копіювання, зокрема: видають/приймають справи з архівосховища, проводять нумерацію/перевірку нумерації аркушів, дезінсекцію/дезінфекцію справ, розброшурування/прошивання справ та за необхідності їх ремонт і реставрацію, а після надають їх для оцифрування у приміщенні держархіву.