• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Засідання колегії Державної архівної служби України
  Опубліковано 24 вересня 2020 року о 15:00

  23 вересня 2020 року відбулося засідання колегії Укрдержархіву під головуванням Анатолія Хромова – Голови Державної архівної служби України.

  У роботі колегії взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів Укрдержархіву та галузевих державних архівів.

  Серед низки питань, винесених на порядок денний засідання, обговорено підсумки комплексної перевірки діяльності Державного архіву Рівненської області.

  Заслухавши та обговоривши результати комплексної перевірки діяльності Державного архіву Рівненської області, колегія вирішила: визнати роботу архіву задовільною, але такою, що потребує покращення. У зв’язку з цим, ухвалено протокольні рішення, спрямовані на подолання недоліків та проблем, на яких було наголошено у ході засідання, та активізацію роботи щодо їх вирішення.

  Окрему увагу учасників колегії було зосереджено на організації роботи галузевих державних архівів. Основою для аналізу та узагальнень стала інформація, надана вказаними архівами, за період 2017  – перше півріччя 2020 років. Уточнюючі відомості та роз’яснення були озвучені як директорами архівів, так і представниками Укрдержархіву під час розгляду питання. За результатами обговорення прийняті рішення щодо удосконалення та підвищення ефективності роботи галузевих державних архівів.