• In English
 • До уваги громадськості!
  Опубліковано 14 грудня 2020 року о 13:30

  Повідомлення про проведення установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Державній архівній службі України у 2020 році.

  Відповідно до пункту 11 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, повідомляємо:

  Установчі збори по формуванню нового складу громадської ради при Державній архівній службі України будуть проведені 22 грудня 2020 року, початок о 12:00 год.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 24, конференц-зал комплексу споруд ЦДА України (3 поверх) з дотриманням протиепідемічних заходів.

  Реєстрація учасників: з 11:30 год до 12:00 год.

  Звертаємо увагу, що на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України у розділі «Установчі збори» підрубрики «Громадська рада» рубрики «Дорадчі органи» розміщено список кандидатів до нового складу громадської ради при Державній архівній службі України, який доступний за посиланням: https://archives.gov.ua/wp-content/uploads/Список-кандидатів.pdf