• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Семінар з питань формування Національного архівного фонду
  Опубліковано 16 грудня 2020 року о 15:20

  16 грудня 2020 року у режимі відеоконференції проведено семінар для працівників державних архівів областей, міста Києва з питань формування Національного архівного фонду та експертизи цінності документів.

  Відкриваючи семінар, Голова Укрдержархіву Анатолій Хромов у своїй промові наголосив на важливості експертизи цінності та відбору на зберігання до архівів документів сучасної епохи, оскільки саме від якості експертизи та комплектування архівів залежить сприйняття образу теперішнього суспільства у майбутньому. Заступник Голови Укрдержархіву Лариса Левченко доповіла учасникам про основні кроки, яких вживає Державна архівна служба України для удосконалення нормативної бази у сфері експертизи цінності документів і формування НАФ. Методичні та практичні питання висвітлила начальник відділу формування НАФ Укрдержархіву Марина Кузнєцова.

  Учасники семінару мали можливість отримати відповіді від керівництва та фахівців Укрдержархіву на питання, що виникають у щоденній практичній роботі на місцях. У ході семінару, також, було акцентовано увагу на аспектах реорганізації архівних відділів районних державних адміністрацій, міських рад та архівних підрозділів територіальних громад в умовах адміністративно-територіальної реформи в Україні.