• In English
 • Сьогодні, 25 лютого 2021 року, у ювілейний День народження геніальної українки Державна архівна служба України презентує масштабну онлайн виставку, присвячену 150-річчю Лесі Українки.  

  До реалізації виставкового проєкту долучилися центральні державні архівні установи та державні архіви областей. Крім того, на власних інформаційних платформах вони  оприлюднили архівні документи про життя і творчість видатної поетеси і громадської діячки.

  З цінними архівними джерелами можна ознайомитися, зокрема, на вебресурсах: Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С. Пшеничного, Центрального державного  історичного архіву України, м. Львів, Центрального державного історичного архіву України, м. Київ, Центрального державного архіву зарубіжної україніки, Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, державних архівів Вінницької, Волинської, Житомирської, Київської, Львівської областей.

   

  Документальні свідчення, розповіді про відзначення 150-річного ювілею Лесі Українки також до послуг дослідників і усіх охочих на сторінці в Інстаграм.

  Принагідно зауважимо: онлайн виставкою «150-річчю Лесі Українки присвячується…» Державна архівна служба України започатковує новий проєкт з виявлення і оприлюднення архівних документів широкого тематичного діапазону, в якому чільне місце належатиме документальним свідченням про історичні події, пам’ятні дати, знакові постаті державотворення, українських світочів науки, освіти і культури.

  Отож, шановні друзі, попереду – багато цікавого…