• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов візьме участь в онлайн-конференції «У пошуках власного коріння: перспективи розвитку генеалогічного туризму в Україні»
  Опубліковано 11 березня 2021 року

  18
  березня

  16:00

  четвер

  18 березня 2021 року о 16:00 Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов візьме участь в онлайн-конференції «У пошуках власного коріння: перспективи розвитку генеалогічного туризму в Україні» та розкаже про державні архіви, як основне джерело генеалогічних пошуків.

  Під час заходу учасники презентуватимуть перспективи розвитку генеалогічного туризму в Україні, запровадження культурних, економічних та освітніх проєктів між Україною та державами, де проживають вихідці з її територій.

  Також обговорять удосконалення досвіду та інфраструктури для створення позитивного генеалогічного процесу для українців з усього світу, які прагнуть з’єднатись з батьківщиною своїх батьків.

  Конференція транслюватиметься в онлайн-режимі на офіційних сторінках Facebook Державної архівної служби України та Державного агентства розвитку туризму України.