• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]

  Триває наповнення бази даних «Український мартиролог XX ст.», доступ до якої надається на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України.

   З урахуванням останніх надходжень документів державних архівів Івано-Франківської, Миколаївської та Чернівецької областей, опрацьованих Центральним державним електронним архівом України, станом на 16 квітня 2021 року у зазначеній базі даних доступна інформація про 66769 жертв політичних репресій в Україні.

  Раніше ми повідомляли про поповнення Українського мартиролога документальними відомостями, що надійшли від державних архівів Львівської та Чернігівської областей (загалом про 2139 репресованих осіб).

  Ознайомитися з новими даними можна за посиланням: https://cutt.ly/Dc5kTpV

  Нагадаємо: «Український мартиролог ХХ ст.» – це  інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України, та містить стислу інформацію про жертви політичних репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали.