• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Державна архівна служба України взяла участь в ІІІ Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання»
  Опубліковано 21 квітня 2021 року о 11:31

  21 квітня 2021 року представники Державної архівної служби України взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання».

  До наукової конференції цього року долучилися перший заступник Голови Державної архівної служби України – Тетяна Ємельянова, яка розповіла про віртуальний вимір присутності державних архівів у публічному просторі, заступник Голови Укрдержархіву – Лариса Левченко з доповіддю  – «Креативні методи пошуку архівної інформації», а також директор Центрального державного електронного архіву України – Юрій Ковтанюк. Серед учасників представники освітніх та наукових установ, бібліотек, музеїв України.

  Учасники Міжнародної науково-практичної конференції розглянули комплекс питань, що пов`язані з роботою архівних, музейних та бібліотечних установ у справі збереження та доступу до національної спадщини.