• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Друга Міжнародна науково-практична он-лайн конференція «Архівістика: теорія, методика, практика»
  Опубліковано 22 квітня 2021 року о 17:08

  Державна архівна служба України виступила одним з організаторів Другої Міжнародної науково-практичної он-лайн конференції «Архівістика: теорія, методика, практика» (22 квітня 2021 року).

  Під час конференції була виголошена доповідь «Етапи розвитку архівної системи України від утворення у 1917 році до сьогодення: перспективи її реформування за проєктом Закону України «Про Національні архівні інформаційні ресурси, управління документацією та архівами» Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова та заступника Голови Укрдержархіву Лариси Левченко.

  Питання електронного архівознавства як напрям наукового архівознавства розглянув у своїй доповіді директор Центрального державного електронного архіву України Юрій Ковтанюк, про комплексний вплив біологічних факторів на збереженість архівних документів в державних архівах України та сучасні підходи розповів директор Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства Олександр Гаранін, директори Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України Олена Чижова та директор Державного архіву Хмельницької області Катерина Бурдуваліс зупинилися на питаннях історичного минулого та сьогодення архівів.

  Серед учасників присутніми були представники архівних, освітніх та наукових установ. Розглядалися питання історії становлення та розвитку архівної справи України, її регіональний аспект, традиційні та інноваційні методи збереження, формування та раціонального використання архівних документів.