• In English
 • Документи про 385 репресованих осіб доповнили Український мартиролог
  Опубліковано 23 квітня 2021 року о 14:19

  За останні дні фахівці Центрального державного електронного архіву України опрацювали інформацію про 385 постраждалих осіб й успішно додали до бази даних «Український мартиролог XX ст.».

  Документи надійшли  від Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Центрального державного архіву зарубіжної україніки, Державного архіву Полтавської області.

  Відтак станом на 21 квітня 2021 року у базі даних Українського мартирологу, доступ до якої надається на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України, до послуг користувачів інформація про 66 974 жертви політичних репресій в Україні.

  Ознайомитися з новими даними можна за посиланням: https://cutt.ly/Dc5kTpV

   

  Довідково. «Український мартиролог ХХ ст.» – це  інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України, та містить стислу інформацію про жертви політичних репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали.