• In English
 • Інформуємо щодо оголошення конкурсу на зайняття посади державної служби категорії «Б» директора Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України
  Опубліковано 25 червня 2021 року о 10:35

      У Державній архівній службі України 23 червня 2021 року оголошено конкурс на зайняття посади державної служби категорії «Б» директора Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України.

      Директор ЦДАВО України здійснює керівництво діяльністю ЦДАВО України щодо реалізації державної політики у сфері архівної справи та діловодства, забезпечення формування Національного архівного фонду, комплектування ЦДАВО України профільними документами, їх обліку та зберігання, використання відомостей, що в них містяться, реалізації прав громадян на вільний доступ до відомостей, що містяться в архівних документах та дотримання законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи.

     Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби до 17 години 00 хвилин 29 червня 2021 року включно. Умови проведення конкурсу оприлюднено на офіційному веб-сайті Укрдержархіву.

     За довідковою інформацією звертатися до управління роботи з персоналом та організаційної роботи Державної архівної служби України, контактна особа: Брусілова Тетяна Михайлівна тел.. 044-275-04-33, e-mail: [email protected]